Про Моршин:

Моршин - популярний бальнеологічний курорт, який знаходиться в 80 км від Львова і в безпосередній близькості від мальовничих Карпат. Таке сусідство дозволяє говорити не тільки про водолікувальні цінності цього невеликого міста, а й про можливість відвідати незабутні екскурсії. Про місцевість Моршина згадується в письмових джерелах ще з середини XV століття. Тут ви знайдете і унікальні архітектурні пам'ятники, і тихі красиві вулички, і фотогенічні лісові пейзажі.
Місто Моршин відоме з 1482 року. Тоді воно входило до складу Польського королівства і налічувало кілька десятків жителів. Уже в ті часи місцеві джерела використовували для видобутку солі, випарюючи її особливим способом. Походження назви «Моршин» пов'язують з підприємцями Петром і Юрієм Морштин, які орендували ці землі для соляного промислу.

Перший туристичний сезон в Моршині був відкритий в 1878 році. З цього часу селище набуває всесвітню популярність і його називають «галицьким Карлсбадом» через високу якість води. У XX столітті були побудовані водо і грязелікарні, бювети мінеральних вод.
Моршин відрізняється
м'яким кліматом
Тут не буває ні спеки, ні холодів.
Червень-серпень - найтепліші місяці, з температурою + 22-23 °C, найхолодніші - грудень-січень (до -3 °C).
Восени в місті трохи прохолодно - до + 17 °C.
Це прекрасний час для збору грибів та ягід.

Чим зайнятися туристу в Моршині?

Погуляти біля
«Мармурового палацу»
Санаторій з такою незвичайною назвою був побудований в 1930 році. Сьогодні він є одним із символів міста. Поруч з будівлею ви знайдете затишний парк з літнім амфітеатром. Картину доповнюють оригінальні скульптури та живописні клумби.
Відвідати бювет «Грибок»
Бути в Моршині і не відвідати знамените джерело - є велика помилка. Це одна з перших обладнаних свердловин. Випити тут води і купити сувеніри - обов'язковий ритуал. Їх продають прямо в приміщенні «Грибка».
Прогулятись парком
до «Пейзажної алеї»
Гуляючи від бювету парком - Ви натрапите на Пейзажну алею. Ансамбль складається з 12 скульптур — білки, лисиці, тритона, хмари і 8 крапель з симпатичними мордочками, які висловлюють різні емоції. Вона з'явилася у 2017 році, до 535-річчя міста. Автор композиції - Костянтин Скритуцький, він же будував Пейзажну алею в Києві і є автором інших цікавих паркових проектів по всій Україні.
І найголовніше!
Вам не потрібно турбуватися про те, де вам оселитися, адже на Вас завжди чекає готель Боніфацій, який . Зупинившись у нас, ви маєте змогу досліджувати цікаві місця Моршина, паралельно замовивши лікування в будь-якому санаторії.
Завжди раді бачити Вас у готелі Боніфацій!

Забронюйте номер

Заповніть форму з інформацією і ми зв'яжемось з вами для підтвердженя бронювання номеру
м. Моршин
вул. Яминського, 8
(вул. Шевченка, 43А)
Телефони:
067 290 88 00
050 630 88 00
032 606 08 88